בית קשב‏ > ‏

ליווי דרך

בנוסף על הפעילויות המשותפות בקבוצות ובסדנאות, בית קשב מציע גם אפשרות לליווי אישי בדרך:


לכל אדם יש את דרכו בחיים, וכאשר עולה הרצון או הצורך לקבל הדרכה ותמיכה אפשר להיעזר בנוכחות ובהקשבה של אדם נוסף. ליווי דרך הוא מרחב המאפשר להיענות לשינויים המתרחשים בגוף-נפש, במערכות היחסים, במשפחה ובמקום העבודה, לפגוש שאלות ואתגרים בלב פתוח ולהגשים חיים מלאים ושלמים.



ליווי רוחני / עם מיכל ארבל:


הליווי הרוחני מציע קשר תומך בזמנים של משבר ומצוקה, חולי, אובדן ופרידה, צמתים ומעברים, הזדקנות וסוף החיים. הוא מסייע לאדם להתחבר למשאבי הנפש והרוח הנמצאים בקרבו ולגלות משמעות בחייו.

בנוסף, יש אפשרות לליווי לאור הדרך  הבודהיסטית, ליווי אישי המזמין למרחב של התבוננות כדי לעודד הבנה עצמית וצמיחה, ולאפשר התייחסות רחבה למצבי החיים השונים.

לצד שיחה הליווי יכול לכלול מדיטציה, הרפיה, יצירה, כתיבה וקריאה בטקסטים. המפגשים מתקיימים בבית המלוּוה, בבית אבות, אצל מיכל, או בחלקת טבע וגינה.

הגישה של מיכל נובעת ממקצוע הליווי הרוחני וממקורות בודהיסטיים, ומבוססת על ניסיונה בטיפול. היא מאפשרת התאמה לצורך הייחודי של כל אדם ולדרכו/ה האישית.

[לקריאה נוספת על ליווי רוחני]


ליצירת קשר עם מיכל: 052-3939626


ליווי דרך ולימוד מדיטציה בהתאמה אישית / עם מאיר זוהר:

הליווי האישי מציע מרחב לשיחה פתוחה ופגישה במקום של הוויה קשובה – זו חקירה משותפת כדי לגלות את עצמנו מחדש, ובאמת להבין את דרכנו בחיים.

בנוסף, יש אפשרות ללמוד מדיטציה באופן פרטני, כאשר הלימוד מותאם באופן אישי לצרכים ולמקצב ולעניין של כל אדם, ואין צורך בידע או נסיון קודמים – המפגשים מיועדים גם למי שנפגש לראשונה עם לימוד ותרגול מדיטציה, וגם למי שמבקש להתבסס ולהתעמק, להתרענן ולהתחדש בתרגול ובלימוד.

לאחר פגישת התנסות והכרות מומלץ להמשיך בסדרת מפגשים שבועיים, כאשר משך הסדרה יקבע בהתאמה אישית.


ליצירת קשר עם מאיר: 052-684-0864