בית קשב‏ > ‏סדנאות‏ > ‏

הצורה ואופן הלימוד


סדנאות בית קשב – הצורה ואופן הלימוד: איך לומדים?

 

 
  • קבוצת מדיטציה שבועית היא מרחב של מפגשים שבועיים קבועים, הכוללים מדיטציה בישיבה ובהליכה, ושיחת שיתוף בתשומת-לב. מפגשי המדיטציה השבועיים מהווים תמיכה לאפשרות של קשב בחיי היומיום.

עוד אודות קבוצת מדיטציה שבועית ...

 

  • יום קשב הוא סדנא של התבוננות קשובה בתשומת-לב – התנסות ישירה במדיטציה של הוויה קשובה, יחד עם הקשבה לשיחה והתעמקות בלימוד של נושא מסוים, וזמן פנוי לשיתוף ולשאלות. יום קשב הוא הזדמנות ואפשרות להתרענן ולהתחדש, ובאמת להבין.

עוד אודות יום קשב ...

 

  • קורס המדיטציה אמנות החיים בתשומת-לב הוא סדרה של 6 עד 12 פגישות שבועיות, המהוות הזדמנות להתנסות ישירה בסוגי מדיטציה שונים, תוך הנחיה ושיתוף בקבוצה. הקורס מתקיים מספר פעמים בשנה, כאשר מתגבשת קבוצת לימוד; נדרשת הרשמה מוקדמת, ומחויבות להשתתפות מלאה.

עוד אודות קורס המדיטציה אמנות החיים בתשומת-לב ...

 

  • בסדרת מפגשי לימוד ומדיטציה לא-דואלית נקרא ונלמד ממקורות בודהיסטיים, וגם ממקורות אחרים – קרישנמורטי, ומורים נוספים. הקבוצה מתאימה לאנשים בעלי רקע בעבודה פנימית, וניסיון קודם במדיטציה של תשומת-לב. כדי להעמיק בלימוד נדרשת המשכיות והתמדה, ולכן הקבוצה מתבססת על מחויבות של כולם להשתתפות מלאה בכל המפגשים.

עוד אודות קבוצת לימוד ומדיטציה לא-דואלית ...

 

  • סדנאות נוספות הן סדנאות סוף-שבוע, המוקדשות להתעמקות בלימוד של נושא מסוים; או סדנאות מדיטציה בהן הדגש הוא על התנסות ישירה, מרחב פנוי של הוויה קשובה, כדי באמת להבין לעומק הדברים. הסדנאות כוללות מדיטציה, יחד עם שיחות ומועדים של שאלות ותשובות. הסדנאות מתקיימות במסגרת של שתיקה קשובה.

עוד אודות סדנאות נוספות ...

 

  • בנוסף על הסדנאות והפעילויות הקבוצתיות, יש גם אפשרות לפגישות באופן פרטני – ליווי דרך בטיפול ובמדיטציה, עם מיכל; או ליווי דרך ולימוד מדיטציה בהתאמה אישית, עם מאיר. זהו ליווי אישי המותאם לצרכים, למקצב ולעניין של כל אדם.

עוד אודות ליווי דרך ...