בית קשב‏ > ‏סדנאות‏ > ‏

קבוצת מדיטציה שבועית (2016)

נכון לעכשיו, קבוצה זו אינה פעילה;

לקבוצה שבועית / מדיטציה של תשומת-לב / עם מיכל ארבלקבוצת מדיטציה שבועית   /   עם מאיר זוהר

ימי ג' 19:00-20:30 בקרית טבעון

 ללמוד מדיטציה, ללמוד את עצמנו, ללמוד את החיים


אנחנו שמחים להודיע על פתיחת קבוצת מדיטציה חדשה.

המפגשים יתקיימו בקרית טבעון, באווירה אינטימית ביתית, בקבוצה קטנה – עד 8 משתתפים.

בכל מפגש נתנסה במדיטציה של תשומת-לב, מדיטציה של קשב גוף-נפש ברגע הזה, ונלמד להגשים את המדיטציה בלב החיים; נתנסה במדיטציה בשתיקה קשובה, ויחד איתה יהיו גם שיחות מדיטציה ואפשרות לשתף ולהעלות שאלות – זו מדיטציה כמרחב קשב לחיים, מדיטציה כדרך חיים.

 

*       *       *

קבוצת מדיטציה שבועית היא מרחב של פנאי, פסק זמן להתרענן משגרת השכחה, אפשרות והזדמנות להתחדשות, שער פתוח לרווחה – זה מקום בו ניתן לגלות את עצמנו בלב המצב האנושי, להתעורר לחיים ולגלות את המתנה של הרגע הזה.

זה מרחב להתנסות ישירה במדיטציה כדי ללמוד את עצמנו ברגע הזה, ללמוד את טבע האדם ואת עובדות החיים – להיות קשובים כאן ועכשיו לכל הדברים, בגוף ובנפש, מחשבות ורגשות וסיפורים, כאשר הם מופיעים וחולפים, מבחוץ ומבפנים; לשהות במרחב של התבוננות הפתוחה לכל נושא שחי בליבנו ולכל שאלת חיים.

ויחד עם התבוננות ולמידה עצמית, יהיה מקום גם ללימוד ושיחה פתוחה בהתאם לשאלות של המשתתפים בנוגע למדיטציה וביחס לדרכם בחיים – המפגשים יוקדשו לחקירה משותפת והתעמקות בכל נושא או שאלה, דילמה ובעיה, שמעלים ומביאים.

קבוצת מדיטציה שבועית היא הזמנה להתעמק בחיים ברגע הזה. הקבוצה פתוחה להכיל ולקבל הכל, וכך היא מאפשרת להביא את מצבי החיים הממשיים אל מרחב הקשב של המדיטציה, ללא הפרדה בין הדרך לבין החיים, וללמוד ביחד גישה קשובה לחיים.

 

*   *   *

הקבוצה פתוחה ומתאימה לכולם, הן למנוסים והן למתחילים.

הקבוצה מיועדת למי שבכוונתם להתמיד בהשתתפות, אך עם זאת המתעניינים מוזמנים להצטרף למפגש התנסות.

ההשתתפות בתשלום של 60 ₪.

 

לשאלות ופרטים נוספים מוזמנים/ות להתקשר   04-6600-148


אם בכוונתכם להגיע, בבקשה ליצור קשר ולהודיע

(אפשר לשלוח SMS ל- 052-684-0864)