חוק הקארמה ברגע הזה

סדנת לימוד ומדיטציה עם מאיר זוהר

 

על המועד החדש תבוא הודעה  יום שבת 9 בדצמבר   10:00-17:00   |   במרכז "טנקה", מעגן מיכאל 

~~~

קארמה (Karma) זה כל מה שאנחנו עושים ואומרים וחושבים וגם התוצאות של המעשים, ההשלכות שלהם על עצמנו וגם על אחרים; וכך החיים הם מארג של קשרי קארמה – החיים הם מערכת יחסים, מארג של השפעות הדדיות ביחסי גומלין: כל הדברים משפיעים ומושפעים וכך הם ממשיכים את עצמם – זו התהודה של כל דבר בכל הדברים האחרים – אין מנוס מתוצאות המעשים ... וכך חוק הקארמה מתאר את התנועה בזמן של הוויית הגומלין של החיים: כאן ועכשיו אנחנו התוצאה של כל מה שעשינו וכל מי שהיינו, וגם של כל הדורות הקודמים ושל כל השפעות הגומלין; חוק הקארמה ברגע הזה הוא חוק טבע שמתבסס על התבוננות נכוחה והבנה שלמה, וכאשר אנחנו באמת מבינים את ההמשכיות של הדחפים המניעים במעשים ובתוצאות אנחנו שלמים עם כל מצב חיים בו אנחנו נמצאים, לא מתכחשים ולא מאשימים אלא חופשיים לקבל אחריות מלאה ולגלות אותה בעשייה קשובה ומיטיבה.

*   *   *

הסדנה כוללת התנסות במדיטציה של תשומת-לב, היא קשב גוף-נפש ברגע הזה, יחד עם הקשבה לשיחה של מאיר ודיון פתוח לשאלות, כאשר הלימוד מותאם לנוכחים המשתתפים.

הסדנה פתוחה לכולם – הן למתעניינים חדשים אשר רוצים לטעום ולהתנסות, והן לאנשים בעלי נסיון קודם המבקשים להתבסס ולהתעמק, להתרענן ולהתחדש בדרך.


*   *   *

מאיר זוהר היה נזיר בודהיסט במשך תשע שנים. הוא למד וחי בקהילתו של תיק-נהאט-האן (Thich Nhat Hanh), נזיר ומורה זן, וכמו כן הוא לומד רבות לאור הגותו של קרישנמורטי (J. Krishnamurti).

מאיר פוגש אנשים בסדנאות ובמפגשים קבוצתיים, ומציע גם ליווי דרך אישי.

*   *   *

אנא שימו-לב: מספר המקומות בסדנה מוגבל, וההשתתפות היא בהרשמה מראש בלבד – למילוי טופס הרשמה

[ביטולים:   כאשר אתם נרשמים אתם מצהירים על כוונתכם להגיע – אם נרשמתם ואינכם יכולים להגיע, אנא צרו קשר כדי לבטל את השתתפותכם ולפנות מקום לממתינים]

*   *   *


דמי השתתפותיתן להביא במזומן, במדויק אם אפשר, או בצ'ק פתוח): 

*   *   *

לפרטים נוספים בנוגע לתוכן ולפעילות בסדנה ניתן ליצור קשר עם מאיר

לפרטים בנוגע להגעה ואירוח ביום הסדנה ניתן ליצור קשר עם לארי 052-5258-742 

[ הנחיות WAZE למקום

~~~

מתחם מרכז "טנקה" מרחיב את הלב ביופיו, ויש בו אולם ממוזג ומרחב מקורה ומאוורר, יחד עם פינות ישיבה והליכה בטבע: