מרחב ליווי רוחני לחיים

שיח וקשב לתמיכה וצמיחה

קבוצה שבועית עם מיכל ארבל

הליווי הרוחני הוא מקצוע שהגיע לישראל בעשור הקודם והתפתח מאוד בעשור הנוכחי. עיקר מהותו בנוכחות קשובה ותומכת, המעודדת את האדם להתחבר למשאבי הנפש והרוח הנמצאים בקרבו ולגלות משמעות בחייו. במרחב הליווי יש מקום לרוחניות הייחודית של כל אחת ואחד המתבטאת בדרכם האישית, וניתן מקום לחוויה של ערך ומשמעות, תקווה וחירות, וחיבור לפלא של החיים.

המפגש הקבוצתי מזמין למרחב של שיח, שיתוף והקשבה. התכנים יגעו בשאלות כמו "מה באמת חשוב בחיים?" ו"מה נותן משמעות?"; ובנושאים שאדם פוגש עם עצמו ועם היקרים לו, כגון התמודדות  עם שינויים בגוף ובנפש, הזדקנות, חולי ומגבלה, מעברים ופרידה. לצד התייחסות לאתגרי החיים תהיה הזמנה להתחבר אל הרוח, למקורות  שנותנים השראה ומזמינים להתבוננות פנימית.

המפגשים יכללו התנסויות במדיטציה, הרפיה, כתיבה, קריאה בטקסטים של הגות ושירה, ועוד. ההתנסויות השונות והשיח הקבוצתי במרחב קשוב מסייעים להעמיק ולהרחיב את החיבור של אדם לעצמו, לאחרים ולעולם, וכך מרחיבים את הלב ומעודדים התפתחות אישית, חיוניות וצמיחה. 

[לקריאה נוספת על ליווי רוחני

* * *

על מועד פתיחת הקבוצה תבוא הודעה 

המעוניינים מוזמנים/ות ליצור קשר עם מיכל, כדי לבדוק התאמה לקבוצה: 052-3939626


* * *

מיכל ארבל היא מלווה רוחנית מוסמכת, מנחה מדיטציה של תשומת-לב, מטפלת באמנות (MA). חיה לאור הדרך הבודהיסטית, מחברת הספר "בנשימה אני בבית". 

[עוד על מיכל